Partnerzy

To globalny dostawca pełnej gamy produktów i usług: komputerów i tabletów, monitorów, akcesoriów, smartfonów, rozwiązań dla inteligentnego domu i inteligentnej współpracy, rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości (AR/VR), komercyjnego internetu rzeczy (IoT), oprogramowania, usług i inteligentnej infrastruktury dla centrów danych. Od 1995 roku firma dostarczyła ponad pół miliarda komputerów i produkuje trzy urządzenia na sekundę. Technologia chłodzenia wodą Lenovo Neptune™ dla środowisk HPC (High Performance Computing) pozwoliła nam zostać pierwszym dostawcą systemów wyróżnionym na globalnej liście superkomputerów TOP500. Firma Lenovo została jednym z pierwszych członków nowego indeksu Hang Seng TECH Index, co czyni nas jedną z 30 największych firm technologicznych obecnie notowanych na giełdzie w Hongkongu.

Jako firma technologiczna wyróżniona na liście Fortune Global 500 i jedna z najbardziej podziwianych firm na świecie według magazynu Fortune myśli i działa globalnie. Przełomowe odkrycia nie powstają w próżni, a do tego, by technologia stała się inteligentna, potrzeba różnych ludzi i punktów widzenia. Firma stawia na różnorodność, zatrudniając ponad 63 000 pracowników, aby służyć klientom na 180 rynkach i na nowo definiować i przekraczać granice możliwości technologii.

Inspire change in life. Zinzino zapewnia najwyższej klasy, oparte na testach i badaniach naukowych suplementy żywieniowe, produkty do pielęgnacji skóry i produkty lifestylowe.

Strona internetowa: Zinzino

 

Java – alkaliczna woda mineralna jest nieskazitelnie czystą, niczym nieuzdatnianą, doskonałą w smaku, o jednym z najwyższych, zasadowych odczynów pH wśród wód w Europie i na świecie. Jej źródło bije w sercu Podkarpacia. Jesteśmy dumni, że nasza woda trafia codziennie do tysięcy zadowolonych klientów.

Strona internetowa: Wody Karpackie