Partnerzy

PKN Orlen

PKN ORLEN jest nowoczesnym graczem na rynku paliw i energetyki, największą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w prestiżowych, światowych zestawieniach Fortune Global 500, Platts TOP250 czy Thompson Reuters TOP100. Grupa ORLEN prowadzi działalność na 6 rynkach macierzystych – w Polsce, Czechach, Niemczech, na Litwie, Słowacji i w Kanadzie.

Koncern dysponuje nowoczesnymi, zintegrowanymi aktywami zdolnymi do przerobu ponad 35 mln ton różnych gatunków ropy rocznie, a sprzedaż detaliczną prowadzi z wykorzystaniem największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej sieci ponad 2800 stacji paliw. Oferta Grupy ORLEN to ponad 50 najwyższej jakości produktów petrochemicznych i rafineryjnych.

ORLEN nieprzerwanie od kilku lat uznawany jest najcenniejszą marką w Polsce, wycenianą na poziomie 4,7 mld zł. PKN ORLEN jest także jedyną w regionie firmą, która otrzymała już ósmy raz z rzędu prestiżowy tytuł The Most Ethical Company, przyznawany przez amerykański Ethisphere Institute.

Strona internetowa: PKN Orlen


Lenovo

Lenovo to globalny dostawca pełnej gamy produktów i usług: komputerów i tabletów, monitorów, akcesoriów, smartfonów, rozwiązań dla inteligentnego domu i inteligentnej współpracy, rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości (AR/VR), komercyjnego internetu rzeczy (IoT), oprogramowania, usług i inteligentnej infrastruktury dla centrów danych.

Strategia „3I” firmy Lenovo ‘3S’ strategy obejmuje inteligentny internet rzeczy, inteligentną infrastrukturę i inteligentne rozwiązania branżowe. Filary te pomagają nam przeprowadzać transformację opartą na usługach. Stawiamy czoła wyzwaniom biznesowym, stając się dla naszych klientów zaufanym źródłem sprzętu, oprogramowania i usług.

Strona internetowa: Lenovo


Zinzino

Inspire change in life. Zinzino zapewnia najwyższej klasy, oparte na testach i badaniach naukowych suplementy żywieniowe, produkty do pielęgnacji skóry i produkty lifestylowe.

Strona internetowa: Zinzino


Java

Java – alkaliczna woda mineralna jest nieskazitelnie czystą, niczym nieuzdatnianą, doskonałą w smaku, o jednym z najwyższych, zasadowych odczynów pH wśród wód w Europie i na świecie. Jej źródło bije w sercu Podkarpacia. Jesteśmy dumni, że nasza woda trafia codziennie do tysięcy zadowolonych klientów.

Strona internetowa: Wody Karpackie